Reklamacje i zwroty

Prawo do odstąpienia od umowy

SKLEP STACJONARNY Rzeszów: ZWROT 3 DNI, WYMIANA 7 DNI (kalendarzowych)

SKLEP INTERNETOWY:

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZWROTNYCH WYSYŁANYCH DO POCZKOMATÓW, ANI PUNTKÓW ODBIORÓW!!!

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: (Toys Paradise Sp. z o.o. Marszałka Józefa Piłsudskiego 44/10, 35-001 Rzeszów, 732 856 629, sklep@swiat-dziecka.com.pl , o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Należy wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy  drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.swiat-dziecka.com.pl lub wypełniony formularz dołączyć do odsyłanych butów. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie odbioru informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności,  (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia paczki)  bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towary , bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia fizycznego wejścia w posiadanie produktu. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni.

Koszty wysyłki pokrywa odsyłający, czyli klient.

Formularz zwrotu można pobrać tutaj

Wzór formularza reklamacji można pobrać tutaj